Gorzów Wielkopolski

Dąbroszyńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
349 000 PLN
Cena za m2
4 330,02 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1999
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba tarasów
1
Komórka
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
891/3504/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM O POW. 80,60 MKW

Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane na parterze II kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na Zielonej Dolinie w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania to 80,60 m2, na którą składają się przestronny pokój dzienny z wyjściem na taras połączony z urządzonym ogrodem, dwie sypialnie, oddzielna kuchnia , łazienka z WC oraz przestronny korytarz.
Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, po niedawno przeprowadzonym remoncie, który obejmował:
- szpachlowanie i malowanie ścian,
- na podłogach wyłożono nowe panele,
- łazienkę wyposażono w wannę,
- kuchnię wyposażono w gustowną i subtelną zabudowę,
- korytarz wzbogacono o nową szafę tupu KOMANDOR.

Budynek dwupiętrowy z cegły, wybudowany w 1999 roku. Dwa mieszkania na piętrze. Ogrzewanie własne elektryczne z dynamicznych pieców akumulacyjnych Stiebel Eltron seria ETC-M. Ciepła woda z elektrycznego bojlera. Możliwość montażu ogrzewania kominkowego.

W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, apteka, przychodnia, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej, ok. 2 km do centrum miasta.
Termin wydania nieruchomości - od zaraz.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Szkoła, Restauracja, Park, Przedszkole, Kościół, Plac zabaw, Żłobek, Zabudowa niska, Sklep, Apteka, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.