Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
315 000 PLN
Cena za m2
4 054,05 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
4
Piwnica
Tak
Numer oferty
2477/1987/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 4 POKOJOWE OS. STASZICA

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77,7 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku na os. Staszica.

Na metraż nieruchomości składa się pokój z aneksem kuchennym, salon, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka oraz WC.

Okna PCV. Ciepła woda i centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Opłaty eksploatacyjne w wysokości 480 zł (w tym woda, c.o., gaz) plus prąd według zużycia.

W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wraz z AGD (lodówka, kuchenka, pochłaniacz), oraz szafa w zabudowie w przedpokoju.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica o powierzchni 6,1 m2.

W pobliżu sklepy, szkoła oraz dostęp do komunikacji miejskie.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Mapa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.