Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
350 000 PLN
Cena za m2
4 905,40 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2005
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
2
Piwnica
Tak
Numer oferty
927/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na III piętrze w bloku (nowe budownictwo) przy Placu Jana Pawła II na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia użytkowa wynosi 71,35 m.kw, na którą składają się dwa poziomy:

I poziom mieści przedpokój z garderobą z lustrami i wyjściem na jeden z dwóch balkonów oraz schody na górę.

Na II poziomie znajduje się pokój dzienny, aneks kuchenny z wyjściem na drugi balkon, dwie oddzielne sypialnie, łazienka z wc i schowkiem oraz dodatkowe pomieszczenie pod skosem (dodatkowo do powierzchni ok. 6 m.kw.), które może pełnić funkcję kolejnej sypialni, biura lub garderoby.

Mieszkanie sprzedawane wraz z piwnicą o powierzchni 3 m.kw.

Z balkonów rozpościerają się wspaniałe widoki na panoramę osiedla. Okna wychodzą na wschód i zachód.

Niewątpliwym atutem jest lokalizacja i widoki oraz potencjał jakie ma mieszkanie, przed blokiem przystanki autobusowe, żabka, pizzeria, szkoły, przedszkola.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Apteka, Przychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Fitnes, Park, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Kort tenisowy, Restauracja, Bank, Zabudowa niska, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.