Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
259 000 PLN
Cena za m2
3 797,65 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1997
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
961/3504/OMS

Opis nieruchomości

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną.

Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo przytulne mieszkanie trzypokojowe usytuowane na I piętrze niskiego bloku na osiedlu Zawarcie w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 68,20 mkw., na którą składają się pokój dzienny, kuchnia, jadalnia, dwie sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.

Mieszkanie w dobry stanie, świeżo odmalowane, gotowe do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem.

Okna wychodzą na zachód i wschód.

W cenie pozostaje wyposażenie kuchni, jadalni, dwie szafy, i część mebli.

Czynsz administracyjny wynosi ok. 470 zł + prąd i gaz.
Ogrzewanie z sieci, ciepła woda z termy gazowej.

Szybki termin przekazania nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.