Gorzów Wielkopolski

os. Europejskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
373 000 PLN
Cena za m2
5 651,52 PLN
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2016
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Numer oferty
2571/3129/OMS

Opis nieruchomości

ATRAKCYJNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE Z WYPOSAŻENIEM NA OS. EUROPEJSKIM.

Oferta wstrzymana. Polecamy do sprzedaży atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,39 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku oddanym do użytku w 2016 roku na os. Europejskim.

Na metraż mieszkania składa się: obszerny salon połączony z widną kuchnią, dwa pokoje, łazienka z WC, garderoba i przedpokój.

Mieszkanie gotowe do natychmiastowego wprowadzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontów. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej jakości materiałów z dbałością o każdy nawet mały szczegół. Wyraźnym atutem nieruchomości jest duży taras (13 m2 ) co daje poczucie dodatkowego pokoju.

W pokojach na podłodze panele, ściany szpachlowane i malowane, w łazience glazura i terakota, stolarka okienna PCV.
Mieszkanie wykończone jest z dobrej jakości materiałów, szafy w zabudowie, meble kuchenne w połysku z cichymi domykami szuflad.
Dla polepszenia jakości wody dla domowników został zamontowany system odwróconej osmozy.

Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Opłaty eksploatacyjne w wysokości 590 zł miesięcznie (łącznie z prądem) na 4 osoby.

Do mieszkania przynależy duży taras o pow. 13 m2.

W CENIE MIESZKANIA POZOSTAJĄ MEBLE KUCHENNE WRAZ ZE SPRZĘTEM AGD.

Pożądana przez wielu lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy, szkoła oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

Zapraszamy na prezentację

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.