Gorzów Wielkopolski

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
310 000 PLN
Cena za m2
4 653,26 PLN
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
951/2181/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE (+ strych) Z WYPOSAŻENIEM I MIEJSCEM PARKINGOWYM.
Ofertą sprzedaży jest mieszkanie w nowym, niskim budownictwie zlokalizowane w śródmieściu Gorzowa Wlkp. Mieszkanie usytuowane na poziomie 3 piętra. Na pow. ok 70m2 znajduje się : I poziom: salon z wyjściem na obszerny balkon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz przedpokój. II poziom: dwie sypialnie, garderoba, wytyczona strefa komputerowa.III poziom strych. Mieszkanie urządzone funkcjonalnie , gotowe do zamieszkania. W cenę zostało wliczone wyposażenie widoczne na zdjęciach ( oprócz sprzętu RTV, komputera ) oraz miejsce parkingowe znajdujące się w bryle budynku. Osiedle w całości ogrodzone z wytyczoną strefą do zabaw dla dzieci. Czynsz wynosi ok.420 zł/3os.+prąd.Dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja: w pobliżu liczne punkty handlowo-usługowe, szybki dostęp do centrum miasta.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.