Gorzów Wielkopolski

os. Europejskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
360 000 PLN
Cena za m2
5 824,30 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2013
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Komórka
Tak
Numer oferty
890/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe usytuowane na II piętrze bloku z 2013 roku na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń na powierzchni 61,81 mkw., mieście w sobie pokój dzienny z wyjściem na wielki narożnikowy balkon, częściowo oddzieloną kuchnię, sypialnię z odrębną łazienką z wanną, pokój dziecka, łazienkę główną z prysznicem, oraz przedpokój.

W kuchni oraz 2 łazienkach zastosowano ogrzewanie podłogowe.

Mieszkanie to jest bardzo funkcjonalne i przyjemne w odbiorze. W cenie mieszkania pozostaje cała zabudowa kuchenna oraz szafy.

Dodatkowo na poziomie parteru wykupiona została komórka lokatorska o powierzchni 2 mkw.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Czynsz administracyjny przy 3 osobach wynosi 500 zł (łącznie z prądem).

Wyraźnym atutem nieruchomości jest lubiana lokalizacja na nowym prężnie rozwijającym się osiedlu charakteryzującym się spokojem, a zarazem bliskością do centrum miasta.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Las, Plac zabaw, Apteka, Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.