Gorzów Wielkopolski

os. Piaski, Kazimierza Wielkiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
219 000 PLN
Cena za m2
3 711,86 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
859/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o ciekawym rozkładzie pomieszczeń, usytuowane na czwartym piętrze w IV piętrowym, ocieplonym bloku na os. Piaski w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania to 59 m2, na którą składają się pokój, dwie sypialnie, kuchnia, jadalnia z wyjściem na balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.
Dużo światła, przestrzeń dopasowana do potrzeb, przyjazny rozkład pomieszczeń oraz harmonijne połączenie barw,dają pożądany efekt przytulności.
Układ budynków zaprojektowano w ten sposób, aby stworzyć dla mieszkańców wewnętrzny dziedziniec, optymalny układ komunikacyjny. Piękna harmonijna zieleń,panorama miasta - takie widoki możemy podziwiać z okna.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Ściany szpachlowane i malowane (w przedpokoju tapeta), podłogi w pokojach klepka barlinecka, wymienione drzwi wejściowe, okna PCV oraz drewniane nowego typu, nowa instalacja kanalizacyjna.

Czynsz administracyjny wynosi: 490 zł/ 2 osoby (w tym Fundusz remontowy 88 zł.oraz gaz)

Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 4
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Apteka, Park, Plac zabaw, Sklep, Przychodnia lekarska, Gimnazjum, Żłobek, Przedszkole, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Mobile:
+48 608 423 131
Email:
dorota@lagodanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.