Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
4 166,67 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Piwnica
Tak
Numer oferty
2478/1987/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 3 POKOJOWE - OS. STASZICA.

Polecamy na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59,76 m2 zlokalizowane na 4 piętrze w niskim bloku na osiedlu Staszica.

Na metraż nieruchomości składa się oddzielna widna kuchnia, salon, dwie sypialnie, przedpokój, łazienka oraz WC.

Okna wymienione na PCV. W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców zainstalowano klimatyzację w salonie.

Ciepła woda i centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Opłaty eksploatacyjne w wysokości 590 zł (woda, c.o., gaz) plus prąd według zużycia.

Możliwość pozostawienia wyposażenia do uzgodnienia.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Spokojna i lubiana okolica, w pobliżu liczne sklepy, szkoła, przedszkole, oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Mapa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.