Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
285 000 PLN
Cena za m2
4 786,70 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
3
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
3015/1987/OMS

Opis nieruchomości

POLECAMY Z WYPOSAŻENIEM MIESZKANIE OS. STASZICA

OFERTA ZAREZERWOWANA UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ.

Zadbane mieszkanie o powierzchni 59,54 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w ocieplony wieżowcu na os. Staszica. Na metraż nieruchomości składa się widna kuchnia, duży salon, dwie sypialnie, przedpokój oraz łazienka z WC.

Mieszkanie po remoncie, bardzo zadbane – do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

W cenie nieruchomości pozostaje całe umeblowanie wraz ze sprzętem AGD (tj. lodówka, płyta gazowa, piekarnik, zmywarka, pralka, suszarka). Dodatkowo dla umilenia wieczornych seansów pozostaje rzutnik wraz z elektrycznym ekranem projekcyjnym o przekątnej ponad 100 cali.

Ciepła woda i centralne ogrzewanie miejskie. Opłaty eksploatacyjne w wysokości około 600 zł (plus prąd).

Do mieszkania przynależy balkon na szerokość salonu oraz piwnica.

Niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest także bardzo dobra lokalizacja z dala od ruchliwej ulicy, charakteryzująca się spokojem, w pobliżu Park Słowiański, sklepy, szkoła oraz dostęp do Komunikacji miejskiej.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Mapa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.