Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
279 000 PLN
Cena za m2
4 810,34 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2008
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
803/7162/OMS

Opis nieruchomości

KOMFORTOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ.

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni 58 m2, zlokalizowane na parterze w niskim, 2 piętrowym budynku mieszkalnym na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp.
W pobliskiej odległości pełna dostępność punktów handlowo - usługowych oraz komunikacji miejskiej.

Na powierzchnię mieszkania składają się:
- salon,
- sypialnia,
- osobna kuchnia,
- łazienka,
- osobne wc,
- przedpokój.
Dodatkowo przestronny balkon oraz duża piwnica.

Mieszkanie w stanie bardzo dobrym, gotowe do zamieszkania. W cenie pozostają meble w zabudowie oraz sprzęt AGD. Mieszkanie słoneczne, salon od strony południowej.
Budynek oraz klatka schodowa w stanie bardzo dobrym. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Czynsz administracyjny (zaliczka na wodę zimna i ciepłą, ogrzewanie centralne, wywóz śmieci, fundusz remontowy), ok 500 zł / 3 os.

Cena do negocjacji.
Zapraszam na prezentację.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.