Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
205 000 PLN
Cena za m2
3 546,71 PLN
Rodzaj budynku
Kamienica
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
W zabudowie
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
840/2181/OMS

Opis nieruchomości

REZERWACJA .MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE Z OGRÓDKIEM.
Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w zadbanej kamienicy zlokalizowane na poziomie pierwszego piętra na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim.
Na powierzchni 57,8m2 znajdują się 2 pokoje, dużą ustawna kuchnia, łazienka i obszerny przedpokój.
Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, urządzone funkcjonalnie z dbałością o szczegóły.
Okna PCV z roletami zewnętrznymi elektrycznymi, ściany szpachlowane - malowane, na podłogach wyłożono wysokiej jakości panele.
W cenie pozostają meble w zabudowie kuchennej oraz szafa typu Komandor.
Istnieje możliwość pozostawienia umeblowania widocznego na zdjęciach.
Do nieruchomości przynależy duża piwnica oraz ogródek.
Czynsz z funduszem remontowym wynosi 370zł/3 os. + prąd ok. 100zł - miesięcznie.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja: w pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, oraz doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.