Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
4 545,45 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1999
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Numer oferty
2840/1987/OMS

Opis nieruchomości

ZADBANE MIESZKANIE 3 POKOJOWE - ZAWARCIE.

Polecamy na sprzedaż zadbane mieszkanie trzypokojowe o pow. 52,8 m2 zlokalizowane na 3 piętrze niskiego bloku z 1999 roku na osiedlu Zawarcie.

Na metraż nieruchomości składa się salon, oddzielna jasna kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, oraz łazienka z WC.

Ciepła woda z termy gazowej (w październiku planowane przyłączenie do miasta), centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

W cenie nieruchomości pozostaje zabudowa kuchenna wraz z AGD (lodówka, płyta gazowa, piekarnik, pochłaniacz, zmywarka) oraz dwie szafy w zabudowie. Reszta wyposażenia do uzgodnienia.

Opłaty eksploatacyjne w wysokości 650 zł / 4 osoby plus prąd i gaz według zużycia.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Spokojna okolica, w pobliżu park, liczne sklepy, szkoła oraz dostęp do komunikacji miejskiej. Szybki termin przekazania.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Mapa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.