Gorzów Wielkopolski

os. Dolinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
235 000 PLN
Cena za m2
4 700 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Piętro
6
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Winda
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
804/2181/OMS

Opis nieruchomości

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w wysokim bloku na poziomie szóstego piętra na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim.
Na powierzchni 50m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka oraz przedpokój.
Mieszkanie po generalnym remoncie, zaplanowane bardzo funkcjonalnie i starannie, wykończone materiałami wysokiej jakości.
Okna PCV, na podłogach wyłożono panele oraz terakotę, ściany tapetowane oraz szpachlowane i malowane.
W cenie pozostają wszystkie meble widoczne na zdjęciach.
Do nieruchomości przynależy balkon oraz piwnica.
Czynsz 280 zł+gaz+prąd.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja: w pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoła, przedszkole, oraz doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.