Gorzów Wielkopolski

os. Staszica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
229 000 PLN
Cena za m2
4 770,83 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
842/2181/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU GARAŻU.Ofertą sprzedaży jest mieszkanie na poziomie I piętra w niskim bloku na os. Staszica.

Na pow. 48m2 zaplanowano: pokój z wyjściem na balkon, osobną kuchnię, dwie sypialnie, łazienkę z wc oraz przedpokój. Do mieszkania przynależą dwie piwnice.

Mieszkanie nadające się do natychmiastowego zamieszkania, urządzone funkcjonalnie.Ściany szpachlowane – malowane, na podłogach położono panele oraz terakotę , okna pcv.

Meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD pozostaje w cenie, a także szafy w zabudowie.Istnieje możliwość pozostawienia umeblowania widocznego na zdjęciach.


Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej, czynsz wynosi 380zł/2 os.
Dodatkowym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja : w pobliżu liczne szkoły , punkty handlowo-usługowe.


ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU GARAŻU ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W POBLIŻU BLOKU.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.