Gorzów Wielkopolski

Zawarcie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
218 000 PLN
Cena za m2
4 541,67 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
898/3504/OMS

Opis nieruchomości

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną.

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na II piętrze zadbanej kamienicy na os. Zawarcie w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie przeszło generalny remont. Wykończone w jasnym ponadczasowym stylu. Wysokie pomieszczenia dodają dodatkowego uroku.
Kamienicy zadbana, ładny widok z okien.
Atutem jest bliskość centrum miasta.

Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego.

Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.