Gorzów Wielkopolski

os. Dolinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
165 000 PLN
Cena za m2
3 473,68 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Numer oferty
2497/1987/OMS

Opis nieruchomości

MIESZKANIE 3 POKOJOWE OS. DOLINKI

Polecamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w ocieplonym niskim bloku na os. Dolinki.

Na metraż nieruchomości składa się salon, widna oddzielna kuchnia, dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka z WC.

Mieszkanie wymaga generalnego remontu co pozwoli nowemu właścicielowi na dopasowanie go do własnych potrzeb.

Okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi. Ciepła woda z termy gazowej, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej.

Czynsz około 300 zł plus prąd i gaz według zużycia.

Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.

Dobra lokalizacja, w pobliżu liczne sklepy, szkoła oraz dostęp do komunikacji miejskiej.

ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY

Zapraszam na prezentację

Mapa

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.