Gorzów Wielkopolski

os. Europejskie, Wiedeńska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
310 000 PLN
Cena za m2
6 888,89 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2013
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Numer oferty
959/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest trzypokojowe mieszkanie dla kochających piękno, wygodę i funkcjonalność, usytuowane na wysokim parterze nowego bloku na Os. Europejskim w Gorzowie Wlkp.

Architektoniczna adaptacja tego nowego luksusowego mieszkania uczyniła z niego niepowtarzalny lokal dla wybrednych klientów.

Miejsce ciche, suche w otoczeniu miłych sąsiadów, mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia.

Wnętrze osiedla charakteryzuje się pięknie zaaranżowanymi terenami zielonymi, szerokimi drogami dojazdowymi oraz miejscami parkingowymi, a wszystko to oświetlone stylowymi latarniami ulicznymi.

Oferowana do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 45 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku z 2013 r. składa się z pięknego salonu z wyjściem na duży balkon , dwóch sypialni , kuchni z meblami na wymiar i sprzętem wysokiej jakości, WC oraz przedpokoju z pojemną szafą w zabudowie. Niezależne wejścia do każdego z tych pomieszczeń.

W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni ze sprzętem oraz meble widoczne na zdjęciach.

Niski czynsz - wraz z opłatami za energię wynosi ok. 290 zł.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Centrum handlowe, Restauracja, Kort tenisowy, Kościół, Plac zabaw, Przedszkole, Bank, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.