Wawrów

os. Bermudy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
255 000 PLN
Cena za m2
6 407,04 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2019
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Otwarta
Liczba balkonów
1
Numer oferty
868/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie o ciekawym rozkładzie pomieszczeń, usytuowane na pierwszym piętrze , nowego bloku z 2019 roku, zlokalizowanego na nowym osiedlu Bermudy w Gorzowie Wlkp.- Wawrów.
Powierzchnia mieszkania to 39,80 m2, na którą składają się ,salon otwarty na kuchnię, sypialnia ,łazienka z WC ,oraz przedpokój. Mieszkanie posiada duży balkon.

Zastosowane wysokiej jakości materiały zapewnią komfort i trwałe użytkowanie. Wnętrze mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie i dobrym samopoczuciu domowników. Dużo światła, przestrzeń dopasowana do potrzeb, przyjazny rozkład pomieszczeń oraz harmonijne połączenie barw, faktur i form dają pożądany efekt przytulności.
Nieruchomość dla wymagającego klienta, ceniącego wysoki standard wykończenia oraz ponadczasowy design,nie wymaga żadnych nakładów finansowych,ponieważ zamieszkałe zaledwie dwa miesiące od wykończenia.

Dodatkowy atut to atrakcyjna, poszukiwana przez wiele rodzin lokalizacja.

W CENIE MIESZKANIA POZOSTAJE ZABUDOWA KUCHENNA ZE SPRZĘTEM AGD.
Czynsz administracyjny wynosi: ok. 320 zł.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Mobile:
+48 608 423 131
Email:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.