Gorzów Wielkopolski

os. Dolinki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Cena za m2
4 383,56 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1976
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Ciemna
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
901/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na III piętrze IV piętrowego bloku na os. Dolinki w Gorzowie Wlkp.
Blok jest ocieplony, wejście zabezpieczone domofonem, zadbane krzewy i kwiaty przed budynkiem.

Powierzchnia mieszkania wynosi 36,50 mkw, na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka z wc, ciemna kuchnia oraz przedsionek.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Okna PCV, wychodzą na wschód, łazienka po remoncie, na podłogach panele oraz terakota, w sypialni duża szafa w zabudowie.

Atrakcyjna, spokojna lokalizacja, w pobliży liczne punkty handlowo-usługowe, park, przystanki komunikacji miejskiej, szkoły, przedszkola.

Miesięczny czynsz wynosi: 305 zł/1os. + prąd i gaz.
Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Podwórko, Panorama miasta, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.