Gorzów Wielkopolski

Centrum, kard. Stefana Wyszyńskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
235 000 PLN
Cena za m2
6 851,31 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Piwnica
Tak
Numer oferty
917/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest ładna kawalerka usytuowana na I piętrze niskiego bloku (budownictwo po 2000 roku) w Gorzowie Wlkp (obręb Centrum).

Powierzchnia mieszkania wynosi 34,30 mkw., na którą składają się pokój dzienny z wyjściem na balkon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz przedpokój.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, idealne dla pary, starszej osoby lub pod wynajem.

W cenie pozostają wszystkie meble.

Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Czynsz adm. ok. 270 zł/ 1 os. + energia elektryczna.

Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Inne budynki, Park/skwer

Mapa

Kontakt

Maksymilian Łagoda

Maksymilian Łagoda

Właściciel

Telefon:
+48 537 137 111
E-mail:
maksymilian.lagoda@gmail.com
Numer licencji:
19223

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.