Gorzów Wielkopolski

os. Słoneczne

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
135 000 PLN
Cena za m2
5 869,57 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1975
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Piwnica
Tak
Numer oferty
862/3504/OMS

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest kawalerka po generalnym remoncie usytuowana na III piętrze w niskim bloku na os. Słonecznym w Gorzowie Wlkp.

Powierzchnia mieszkania wynosi 23 m2, na którą składają się pokój, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz przedpokój.

W mieszkaniu zrobiono generalny remont wraz z instalacjami. W cenie pozostaje całe wyposażenie kuchni oraz łazienki.

Idealna propozycja jako inwestycja pod wynajem.

Wydanie od zaraz.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
  • Widok na: Inne budynki

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Mobile:
+48 608 423 131
Email:
dorota@lagodanieruchomosci.pl

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.