Gorzów Wielkopolski

Centrum, al. Konstytucji 3 Maja

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
359 000 PLN
Cena za m2
3 030,56 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1910
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Oddzielna
Komórka
Tak
Piwnica
Tak
Numer oferty
899/3504/OMS

Opis nieruchomości

KOMFORTOWE MIESZKANIE W KAMIENICY O POW. 118 MKW

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na I piętrze kamienicy w Śródmieściu Gorzowa Wlkp.
Powierzchnia mieszkania to 118,46 m2, na którą składają się:
- salon o pow. 43 m2 z reprezentacyjnym kominkiem,
- jadalnia,
- kuchnia z meblami w zabudowie oraz sprzętem AGD,
- dwie sypialnie,
- gabinet,
- łazienka z wanną narożnikową z hydromasażem, prysznicem, WC oraz dwiema umywalkami
- przedpokój,
- garderoba z szafą w zabudowie.

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. W mieszkaniu wymienione zostały wszystkie instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz gazowa. Stolarka okienna PCV, na podłogach panele, ściany szpachlowane i malowane.

Ogrzewanie własne gazowe + kominkowe. Ciepła woda - piec gazowy 2-funkcyjny.
Czynsz wynosi ok. 250 zł + f.remontowy + opłaty eksploatacyjne

Do mieszkania przynależy komórka (spiżarka) na półpiętrze oraz duża piwnica o pow. ok. 40 mkw (istnieje możliwość zaadoptowania piwnicy np. na cele usługowe). Klatka schodowa po remoncie.

Cena podlega negocjacji.

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.