Gorzów Wielkopolski

os. Piaski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 PLN
Cena za m2
14,17 PLN
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
4
Numer oferty
89/3129/OLW

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA BUDYNEK HANDLOWO- USŁUGOWY NA OS. PIASKI.

Oferujemy do wynajęcia wolnostojący budynek niemieszkalny, o powierzchni ok. 127 m2 usytuowany na działce 916 m2 zlokalizowany na os. PIASKI. Łatwy dojazd do Centrum miasta.

Nieruchomość mieści duże pomieszczenie, drugie mniejsze, pomieszczenie socjalne i WC.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie działalności handlowo- usługowej lub biurowej.
Atutem lokalu jest jego lokalizacja.

Czynsz najmu: 1800 zł netto + opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja.

Przy nieruchomości liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.