Gorzów Wielkopolski

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
72 500 PLN
Cena za m2
2 196,97 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Inny
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne, Inne, Biurowe, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Po remoncie
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Numer oferty
47/7162/OLS

Opis nieruchomości

PILNA SPRZEDAŻ !
BUDYNEK HANDLOWO - USŁUGOWY W WAWROWIE.

Oferuję na sprzedaż WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK HANDLOWO - USŁUGOWY, zlokalizowany w Wawrowie, na osiedlu budynków w zabudowie wielorodzinnej. Budynek idealny na prowadzenie, sklepu, lokalu, małej gastronomii, itp.

NA POWIERZCHNIĘ BUDYNKU - 33 M2, SKŁADAJĄ SIĘ:
- sala,
- pomieszczenie gospodarcze ,
- pomieszczenie socjalne z wc oraz prysznicem,
- przedsionek.

DZIAŁKA O POW. 157 M2, ogrodzona i zagospodarowana.
- działka stanowi własność, klasa gruntu: Br-RIVa.

MEDIA:
- woda miejska, prąd, siła, kanalizacja,
- podgrzanie wody: podgrzewacz elektryczny,
- klimatyzacja,
- możliwość ogrzewania: piec elektryczny lub promiennik ciepła.

BUDYNEK o konstrukcji drewnianej, ocieplony, po generalnym remoncie, nie wymaga nakładów finansowych.

Cena do negocjacji.
Zapraszam na prezentację.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP KAŻDEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

Parametry dodatkowe

  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Mobile:
+48 95 725 63 35
Email:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.