Janczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 800 000 PLN
Cena za m2
22,75 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
1
Długość działki (mb.)
1
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Trapez
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Numer oferty
662/3504/OGS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o pow. 12,3085 ha usytuowana w Janczewie , przeznaczona w części na tereny upraw polowych oraz w części pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.
Kształt działki - trapez, ukształtowanie płaskie, przylega do drogi gminnej ,utwardzonej. Media w drodze. Idealne położenie i niska cena sprawiają iż działka jest wyjątkowo atrakcyjna.
Działka objęta jet Miejscowym Planem Zagospodarowania.UCHWAŁA NR XX/145/12 RADY GMINY SANTOK z dnia 24 maja 2012 r.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Las, Sklep
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.