Gorzów Wielkopolski

os. Staszica, Stefana Żeromskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
950 000 PLN
Cena za m2
1 459,29 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 244 m2
Powierzchnia użytkowa
367,80 m2
Rok budowy
1996
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
9
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Inne, Pompa ciepła, Inne
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Kominkowe, Pompa ciepła
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
557/3504/ODS

Opis nieruchomości

Rezydencja w Gorzowie na Os.Staszica
Takich dzisiaj nie budują , bo: wszystko ma - bilard , basen , saunę , dwa niezależne mieszkania duży zagospodarowany ogród z tarasem.
Rezydencja w Śródmieściu , przy bocznej cichej drodze, w otoczeniu innych domów i miłych sąsiadów.

Dom wystawiony na sprzedaż. Jest to oaza ciszy i spokoju. Od północnej strony działkę otaczają drzewa iglaste i ozdobne. Miejsce relaksu i tlenoterapii.
Basen w domu o pow. 40,50 m2 to ulubione miejsce przez wszystkich. Dlaczego? Ponieważ wodna pompa cieplna gwarantuje zawsze ciepłą wodę. Duży taras zapewnia przyjemny chłód o każdej porze dnia.

Budynek pięciokondygnacyjny,całkowicie podpiwniczony z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 730 metrów kwadratowych , wybudowany w 1996 roku.,wykonany w technologi mieszanej:tradycyjnej i uprzemysłowionej z naturalnych materiałów, dodatkowo na posesji pomieszczenia gospodarcze.
Ogólnie dom posiada 9 pokoi, dwie łazienki, dwie kuchnie z jadalnią, salę bilardową oraz duży zagospodarowany ogród.
Media miejskie.

….Rezydencja stała się trochę za duża dla jednej dwu osobowej rodziny...
Idealnie nadaje się na cele mieszkalne dla wielopokoleniowej rodziny lub do prowadzenia szeroko pojętej działalności gospodarczej,np. ośrodek zdrowia,kancelaria,siedziba firmy.
Możliwy podział na kilka nie zależnych dużych (około 100 m2) apartamentów, mieszkań , lokali lub większej ilości mniejszej powierzchni pod sprzedaż developerską mieszkalną lub innym profilu działalności oraz niezależnie powierzchnię z basenem na usługi w rodzaju SPA , odnowy biologicznej , basenu , siłowni , sauny itp. ......

Spotkam się z chętnymi większej ilości informacji, zdjęć i spragnionych prezentacji tego ciekawego miejsca…

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Sklep, Gimnazjum, Kościół, Plac zabaw, Żłobek, Apteka, Szkoła, Restauracja, Park, Przedszkole, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.