Gorzów Wielkopolski

Górczyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
750 000 PLN
Cena za m2
2 976,19 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
726 m2
Powierzchnia użytkowa
252 m2
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
8
Stan budynku
Bardzo dobry
Typ domu
Bliźniak
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
196/2181/ODS

Opis nieruchomości

OFERTA ZAREZERWOWANA.

Przedmiotem oferty jest zadbany, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 252 m2 usadowiony na działce o powierzchni 726m2 na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wielkopolskim.

Nieruchomość doskonale przygotowana została do zamieszkania, jak również do prowadzenia działalności gospodarczej.

Układ domu stanowi:

Podpiwniczenie: (z osobnym wejściem do budynku): gabinet, pokój, pralnia, wc, kotłownia,
Parter: przestronny pokój gościnny z kominkiem (z wyjściem na taras), pokój, kuchnia, łazienka, hol, wiatrołap.
I Piętro: 3 sypialnie, łazienka, garderoba.
Poddasze: Pokój, garderoba.

Uroku nieruchomości dodają dwa tarasy, balkon oraz ogród zimowy i garaż w bryle budynku.

Ściany szpachlowane - malowane (częściowo pokryte boazerią), podłogi wyłożone deską, okna drewniane (nowego typu), schody drewniane.

Ogrzewanie zaopatrywane jest pieca gazowego dwu-funkcyjnego, natomiast ciepła woda nagrzewana jest za pomocą instalacji solarnej.

Dom posiada zainstalowany alarm.

Całość posesji została ogrodzona.

Ogród w całości zagospodarowany.

Nieruchomość zaprojektowana i przemyślana w każdym szczególe, nie wymagająca nakładu finansowego.

Dodatkowy atutem jest doskonała lokalizacja, w pobliżu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, markety, przychodnie, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentację.

Zapraszamy.

Kontakt

Łagoda Nieruchomości

Telefon:
+48 95 725 63 35
E-mail:
biuro@lagodanieruchomosci.pl

 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.