Gorzów Wielkopolski

Zieleniec

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Cena za m2
3 437,50 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 800 m2
Powierzchnia użytkowa
160 m2
Rok budowy
1990
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Liczba tarasów
2
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
614/3504/ODS

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie - miasto Gorzów Wlkp. Zieleniec **
Przedmiotem oferty jest wolno stojący dom, na działce o powierzchni 1800 m2, zlokalizowany w Gorzowie Wlkp obręb Zieleniec.
Dom o powierzchni 160 m2, posiada przemyślany podział na część dzienną, na poziomie parteru oraz ustronną część nocną na piętrze.

Parter to przestronny salon , skąd jest wyjście na taras a dalej na przepiękny tajemniczy ogród, kuchnia z jadalnią , pokój gościnny , toaleta i duży przedpokój. Na piętro prowadzą drewniane schody, na którym znajdują się trzy sypialnie z dużymi oknami, z czego dwie są bardzo duże, w tym jedna z garderobą. Znajdują się tam także, łazienka z wanną.
Potencjał drzemie w piwnicy, która ma osobne wejście od strony ogrodu, ale także na parterze domu, tuż przy przedpokoju.

Dom ocieplony styropianem grubość 15 cm.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca dwu funkcyjnego gazowego.
Ogromnym atutem domu jest duży taras, oraz niepowtarzalny ogród, oba znajdują się od południowej strony, dzięki czemu są nasłonecznione przez cały dzień.

Dodatkowo na ogrodzie znajduje się wolno stojący garaż z podjazdem, miejsce na ognisko, atrakcja dla dzieci, wnuków.

Idealne miejsce do twórczej pracy lub życia dużej rodziny.
Ogród zadbany, dobrze utrzymany daje wytchnienie po całym dniu pracy. Koniecznie trzeba tu przyjechać.
Zapraszam wszystkich, którzy szukają ciekawego, swojego miejsca.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.