Płoty

Leśna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
425 000 PLN
Cena za m2
3 870,67 PLN
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
600 m2
Powierzchnia użytkowa
109,80 m2
Rok budowy
2018
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Numer oferty
564/3504/ODS

Opis nieruchomości

POD SAMYM LASEM, DOMY WOLNO-STOJĄCE Z WIATĄ GARAŻOWĄ W PŁOTACH.

Miejsce pełne zieleni – dla rodzin pod Zieloną Górą. Coraz częściej poszukujemy spokoju i harmonii, jakie oferują nam przedmieścia, zatopione w zieleni " OSIEDLE CZTERY PORY ROKU " to nowa inwestycja, która powstaje w PŁOTACH – miejscowości położonej 18 min od centrum Zielonej Góry oraz 4 min od Gminy Czerwieńsk. Sprawną komunikację z pobliskimi miastami powiatu i regionu zapewniają trasy DK 32 oraz DW 280.

" OSIEDLE CZTERY PORY ROKU " to odpowiedź na potrzeby osób, które szukają ciszy, spokoju oraz bliskiego kontaktu z przyrodą. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, oraz tereny zielone.

Realizację tego nowoczesnego projektu podzielono na etapy. W pierwszym z nich powstało , 5 domów jednorodzinnych wolnostojących, jednopiętrowych i niepodpiwniczonych o powierzchni użytkowej 109,8 m2 .
Domy budowane w technologii tradycyjnej - murowane, w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie.
Powierzchnia gruntów od 600 m2 do 1000 m2.

Dodatkowo powstaną drogi wewnętrzne oraz oświetlenie. Dla Państwa komfortu, każdy dom będzie posiadać miejsca postojowe ,wiaty lub garaże

Wieś położona jest 9 km od centrum Zielonej Góry. Otoczona jest lasami o bogatej florze i faunie, które miejscami są gęsto poprzecinane strumieniami (Zimny Potok). Na pograniczu Płotów znajduje się czysty bogaty w ryby zbiornik wodny. Płoty znajdują się na drodze wojewódzkiej relacji Zielona Góra – Czerwieńsk – Brody.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 9
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Szkoła, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.