Dyszno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
2 800 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
8 000 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rok budowy
1935
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Prąd
Tak
Ciepła woda
Piec węglowy/drewno
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Numer oferty
547/3504/ODS

Opis nieruchomości

OFERTA WSTRZYMANA
Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący przystosowany dla dwóch rodzin. Nieruchomość znajduje się we wsi Dyszno, gmina Dębno.

Dom wybudowany z w talach 30-tych, modernizowany w 2009 roku, składa się z dwóch niezależnych części.
Jedna część domu składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki.
druga część składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.
Do zagospodarowania jest strych.

Budynek usadowiony jest na ogrodzonej działce o powierzchni 8000 mkw.

Media: woda gminna, dwa szamba, gaz - butla, CO na węgiel (ok. 3 tony rocznie).

Szybki termin przekazania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Dorota Głożynska

Dorota Głożynska

Agent Nieruchomości

Telefon:
+48 608 423 131
E-mail:
lagodanieruchomosci@gmail.com

Profil agenta
 Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest BIURO OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI MAKSYMILIAN ŁAGODA, ul. gen. Władysława Sikorskiego, nr 111, lok. 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Twojego zapytania, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Twojego zapytania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.